KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12261042
nr 1226 1042
Nino Ramsby
(f. 1972), Sverige
Blandteknik, "Årstabron". Signerad, daterad Nino 2018. Mixed media (fine art print + akvarell), monterad på glas, 30x23 cm. Skänkt till auktionen av konstnären genom stadsbrud Babben Larsson
Nino Ramsby, svensk bildkonstnär född 1972.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.000 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
500 kr
600 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
700 kr
700 kr
ledande budet*
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren